.
.
.
.
.
.
.

Jesteś częścią naszego zespołu – a nie pracownikiem tymczasowym

22.01.2020
.

Jesteś częścią naszego zespołu – a nie pracownikiem tymczasowym

Chcemy, aby nasi pracownicy wiedzieli, że w naszej firmie są oni naszym zespołem, a nie pracownikami tymczasowymi. Czasami może to wymagać przystosowania się i zerwania z pewnymi nawykami z innych miejsc.

Viktech medarbejder og konsulentViktech medarbejder og konsulentViktech medarbejder og konsulentViktech medarbejder og konsulentViktech medarbejder og konsulentViktech medarbejder og konsulent

Micky Malling jest w firmie Viktech konsultantem i pełni funkcję głównego opiekuna stolarza Jacoba Jacobsena. W momencie rozpoczęcia pracy w Viktech prawie 12 miesięcy temu Jacob miał już okazję pracować dla innych agencji pracy tymczasowej. I prawie w każdej z nich starał się pracować przez tydzień, a w następnym był zwalniany.

„Na początku pracy u nas Jacob bardzo obawiał się utraty pracy. Trudno było go zapewnić, że jej nie straci. Powiedziałem mu, że jest zatrudniony na miesiąc, a gdy ten okres dobiegnie końca, przygotuję mu kolejne zlecenie” – mówi Micky Malling.

Pełnienie funkcji w drużynie

Jacob z czasem wypracował w sobie właściwe nastawienie. Uświadomił sobie, że pracując w Viktech jest członkiem jednej drużyny i należy do społeczności firmy. Z całym zaufaniem przeniósł odpowiedzialność na Micky'ego. Dzięki temu uzyskuje on spokój ducha i może skupić się na pracy. A po jej zakończeniu jest pewien, że czeka na niego nowe, ciekawe zlecenie.

„Jacob jest rewelacyjnym człowiekiem. Ma wiele lat doświadczenia i dobrze się z nim współpracuje. Jest tym typem człowieka, który zna swój fach od podszewki. Świetnie sprawdza się w swojej pracy i można się łatwo z nim dogadać. Jest elastyczny, szczery i skupia się na znalezieniu właściwych rozwiązań. Jest on szczerym pracownikiem i chętnie go wysyłam do naszych klientów”. 

Ścisłe relacje

Jako konsultant wytwarzasz ścisłe więzi i robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby personel i klienci byli zawsze zadowoleni.

Viktech konsulent og medarbejder i SvenstrupViktech konsulent og medarbejder i SvenstrupViktech konsulent og medarbejder i SvenstrupViktech konsulent og medarbejder i SvenstrupViktech konsulent og medarbejder i SvenstrupViktech konsulent og medarbejder i Svenstrup
„Zawsze przyjeżdżamy na miejsce prac, gdy jeden z naszych pracowników zaczyna projekt. Ponadto w trzeci dzień odwiedzamy lokalizację ponownie. Przy tej okazji możemy dowiedzieć się, czy nasz pracownik dobrze się spisuje. Sprawdzamy też, czy pracownik jest zadowolony z pracy i czy niczego mu nie brakuje. Oczywiście mamy też okazję odbycia krótkiej rozmowy z klientem: pytamy wtedy, czy wyznaczona przez nas osoba dysponuje umiejętnościami i doświadczeniem, jakich klient oczekuje” – wyjaśnia Micky Malling.
Viktech konsulent Micky Malling og medarbejder Jacob JacobsenViktech konsulent Micky Malling og medarbejder Jacob JacobsenViktech konsulent Micky Malling og medarbejder Jacob JacobsenViktech konsulent Micky Malling og medarbejder Jacob JacobsenViktech konsulent Micky Malling og medarbejder Jacob JacobsenViktech konsulent Micky Malling og medarbejder Jacob Jacobsen

W trakcie trwania zlecenia Micky i inni konsultanci firmy Viktech regularnie odwiedzają miejsce prac i sprawdzają, jak przebiega jego realizacja i czy wszystko działa tak, jak powinno.

Czy Ty też chciałbyś pracować w firmie, w której masz przypisanego jednego opiekuna dbającego o to, abyś mógł wykonywać swoją pracę z przyjemnością? Który dołoży starań, aby pod koniec aktualnego zlecenia czekał na Ciebie nowy projekt? Jeżeli tak, zarejestruj się w naszej bazie i dołącz do stałego zespołu Viktech. Możesz nawet otrzymać informację o nowych zleceniach zanim zostaną one opublikowane.

Tak, chciałbym zostać częścią zespołu firmy Viktech.

Powiązane

Wolne miejsca pracy

Niestety na chwilę obecną nie mamy żadnych wakatów na tym obszarze. Mimo to zapraszamy do kontaktu telefonicznego 70209043 ponieważna bieżąco poszukujemy wykfalifikowanych pracowników.

.
"Error parsing XSLT file: NbrevssektionSub.xslt
© 2019 Viktech. All Rights Reserved. Click here to read our privacy policy
Stempel
Top