.
.
.
.
.
.
.
22.01.2020
.

Viktech promuje wydarzenia towarzyskie, w których biorą udział osoby z różnych kultur

W 2019 Viktech po raz szósty organizuje kolację wigilijną dla całego swojego personelu. Można powiedzieć, że jest to już pewnego rodzaju tradycja, a my w Viktech uwielbiamy wszystko, co związane z tradycjami. A właściwie – przede wszystkim z tymi przyjemnymi. To dlatego, że jeśli coś nie dzieje się tak, jak powinno, nie boimy się tego przyznać i drugi raz staramy się zrobić to lepiej.

Ale nasze wydarzenia integracyjne zawsze były wielkim sukcesem i na pewno będziemy je kontynuować. Również nasz personel był z nich bardzo zadowolony.

Anders Aaboe.jpgAnders Aaboe.jpgAnders Aaboe.jpgAnders Aaboe.jpgAnders Aaboe.jpgAnders Aaboe.jpg

Anders Aaboe pracuje w Viktech jako technik już dwa i pół roku. Przez ten czas uczestniczył we wszystkich wydarzeniach integracyjnych organizowanych przez firmę. A mówiąc jego słowami: „W firmie Viktech niczego nam nie brakuje. Wszystkie imprezy firmowe są rewelacyjne. Świetnie jest móc spotkać swoich kolegów z pracy oraz porozmawiać z ludźmi pracującymi w biurze firmy. Z nimi nie widuję się zbyt często i dlatego wszystkie wydarzenia integracyjne to świetna okazja do lepszego poznania się. W zeszłym roku kolacja wigilijna była doskonała, cały wieczór spędziłem w miłej atmosferze i na pewno będę na tegorocznej wigilii. Jedynym problemem było fantastyczne menu – zjadłem zbyt dużo przepysznych potraw i to przed rozpoczęciem gry w kręgle”.

Nemanja Buzek z Serbii jest kolejnym członkiem naszego radosnego zespołu. „Według mnie uczestniczenie w wydarzeniach organizowanych w firmie Viktech daje mnóstwo zabawy i przyjemności. Biorę w nich udział zawsze, gdy mogę, i chcę także brać w udział we wszystkich spotkaniach, które odbędą się w przyszłości” – mówi Nemanja. Nemanja dojeżdża do Aarhus, aby wziąć udział w kilku ostatnich kolacjach wigilijnych. „Nie jestem zbyt dobry w kręgle, ale i tak świetnie spędziłem czas” – dodaje Nemanja, śmiejąc się.

Nemanja Buzek.jpgNemanja Buzek.jpgNemanja Buzek.jpgNemanja Buzek.jpgNemanja Buzek.jpgNemanja Buzek.jpg

Organizujemy nasze wydarzenia, wiedząc, że integracja pracowników w firmie jest bardzo istotna, a w pracy poczucie bycia częścią społeczności skutkuje zadowoleniem naszego zespołu. Ponadto wszyscy wiedzą, że zdrowe środowisko pracy sprzyja wydajności pracowania. 

Lasse Hedegaard Andersen.jpgLasse Hedegaard Andersen.jpgLasse Hedegaard Andersen.jpgLasse Hedegaard Andersen.jpgLasse Hedegaard Andersen.jpgLasse Hedegaard Andersen.jpg

Lasse Hedegaard Andersen, który od 3 lat pracuje w firmie Viktech jako stolarz, bardzo lubi wydarzenia w firmie Viktech i był obecny praktycznie na każdym z nich. „Moim zdaniem udział w tych wydarzeniach daje mnóstwo radości. Przy ich okazji rozpoznaję twarze osób, z którymi wcześniej pracowałem w różnych miejscach. Czasami spotykam ludzi, których nie widziałem od pół lub ponad roku. Możemy razem napić się piwa i porozmawiać o tym, co się zdarzyło w międzyczasie. Jest to naprawdę fajny sposób spędzenia czasu”. I bardzo cieszy go, że w wydarzeniach uczestniczą ludzie z wielu różnych europejskich krajów. „Bardzo miłe jest, że na spotkaniach pojawiają się osoby z różnych krajów. Lubię poznawać nowych ludzi” – podsumowuje Lasse.

Oprócz corocznej kolacji wigilijnej w ostatnią środę przed Bożym Narodzeniem w każdym z czterech biur organizujemy spotkanie podsumowujące rok, które odbywa się przy grzanym winie i duńskich pączkach. W jego trakcie możemy podziękować każdemu z pracowników za świetną pracę w ostatnim roku, a także wręczyć wszystkim utalentowanym i oddanym specjalistom prezenty świąteczne.

Czy jesteś wykwalifikowanym pracownikiem i chciałbyś dołączyć do firmy, w której dobre samopoczucie personelu ma wysoką pozycję na liście priorytetów? Jeżeli tak, wypełnij niniejszy formularz – skontaktujemy się najwcześniej, jak to możliwe i przedstawimy Ci dostępne oferty.

Zostań pracownikiem

Powiązane

Wolne miejsca pracy

Niestety na chwilę obecną nie mamy żadnych wakatów na tym obszarze. Mimo to zapraszamy do kontaktu telefonicznego 70209043 ponieważna bieżąco poszukujemy wykfalifikowanych pracowników.

.
"Error parsing XSLT file: NbrevssektionSub.xslt
© 2019 Viktech. All Rights Reserved. Click here to read our privacy policy
Stempel
Top