.
.
.
.
.
.
.

Pracownicy, którym jest dobrze w firmie Viktech

22.01.2020
.

Pracownicy, którym jest dobrze w firmie Viktech

Nasz utalentowany personel jest głównym powodem, dla którego klienci raz po razie i rok w rok wybierają naszą firmę do wykonywania swoich zadań. I dlatego staramy się skutecznie dbać o naszych pracowników.

Fordeling anciennitet_PLFordeling anciennitet_PLFordeling anciennitet_PLFordeling anciennitet_PLFordeling anciennitet_PLFordeling anciennitet_PL

Niedawno przeprowadzone badanie wskazuje, że nasz personel chciałby pozostać z nami na dłużej. Dziewięciu z 10 pracowników firmy Viktech pracuje u nas dłużej niż rok, a ponad połowa całej naszej załogi jest z nami od ponad dwóch lat. Takie proporcje znacząco odbiegają od standardu dla tej branży.

Jak nam się to udało osiągnąć?

Robimy bardzo dużo, aby każdy z naszych pracowników mógł wykonywać swoją pracę z przyjemnością. Dbamy o to, aby byli oni zadowoleni ze współpracy z innymi osobami oraz aby mieli przydzielane projekty dobrze dopasowane do ich umiejętności, możliwości i potrzeb.

„To poczucie solidarności z pozostałymi pracownikami naturalnie może stanowić pewnego rodzaju wyzwanie, gdy pracownicy zostaną przydzieleni do odrębnych zleceń w różnych miejscach. Dlatego przykładamy dużą wagę do tego, aby wszyscy się regularnie spotykali i mogli porozmawiać ze sobą i spędzić razem trochę czasu. Można powiedzieć, że nasze wydarzenia towarzyskie sprzyjają zintegrowaniu się pracowników ze sobą” – mówi Micky Malling, konsultant Viktech.

Jest on konsultantem odpowiedzialnym za Jutlandię Północną i obsługuje wszystkich klientów z branży budowlanej oraz personel przydzielony do projektów na jego obszarze. I dlatego jest zawsze pomocny, gdy pracownicy Viktech podejmują się nowych zleceń u klientów. Jego zadaniem jest dopilnowywanie postępów w realizacji projektu, w tym celu odwiedza lokalizację prac po 3 dniach i ponownie po 14 dniach od rozpoczęcia pracy.

Spotkania grillowe, kolacja wigilijna i imprezy letnie

Kilka razy w roku firma organizuje spotkania grillowe, na których nigdy nie zabraknie porządnego jedzenia i napojów. Odbywają się one w lokalnych oddziałach firmy Viktech, dzięki czemu każdy może poznać innych kolegów ze swojego obszaru.

Ponadto w każdym roku w firmie odbywa się rewelacyjna kolacja wigilijna z wieczorem bożonarodzeniowym, podczas których pracownicy otrzymują prezenty świąteczne. A oprócz tego co jakiś czas z różnych okazji organizujemy bardziej spontaniczne spotkania.

 

Viktech Grill arrangementViktech Grill arrangementViktech Grill arrangementViktech Grill arrangementViktech Grill arrangementViktech Grill arrangement

A jeśli jesteś wykwalifikowanym pracownikiem i chciałbyś dołączyć do zespołu firmy Viktech, wypełnij ten formularz.

Zostań pracownikiem

Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy, aby przedstawić Ci oferty dostępne dla Twojej branży.

Powiązane

Wolne miejsca pracy

Niestety na chwilę obecną nie mamy żadnych wakatów na tym obszarze. Mimo to zapraszamy do kontaktu telefonicznego 70209043 ponieważna bieżąco poszukujemy wykfalifikowanych pracowników.

.
"Error parsing XSLT file: NbrevssektionSub.xslt
© 2019 Viktech. All Rights Reserved. Click here to read our privacy policy
Stempel
Top