.
.
.
.
.
.
.
16.03.2020
.

W firmie Viktech cały czas stawiam czoła zawodowym wyzwaniom

Emad Bielawska to 51-letni, urodzony w Grecji elektryk, który od 2016 roku pracuje dla firmy Viktech, dzięki czemu w pełni korzysta z życia i czuje się wolny jak ptak. „Będąc zatrudnionym na stałą umowę, ryzykuje się, że rok w rok będzie się robić ciągle to samo. W firmie Viktech otrzymuję szeroki wybór ofert i mogę wybierać takie, które stanowić będą dla mnie wyzwanie. Dla mnie jest to ważny element życia zawodowego” – mówi.

Medarbejder_Emad Bielawska.jpgMedarbejder_Emad Bielawska.jpgMedarbejder_Emad Bielawska.jpgMedarbejder_Emad Bielawska.jpgMedarbejder_Emad Bielawska.jpgMedarbejder_Emad Bielawska.jpg

Emad Bielawska, 51-letni elektryk, ma już za sobą długą karierę. Od momentu, gdy w 2001 roku przeniósł się z duńską żoną z rodzimej Grecji do Danii, będąc już wykwalifikowanym elektrykiem, miał okazję pracować przy instalacjach elektrycznych w wielu różnych firmach.

Jednakże wrażenie, że znalazł miejsce dla siebie na dłużej poczuł dopiero, gdy w 2016 roku postanowił całkowicie porzucić pracę na stałe i dołączył w firmie Viktech do zespołu wykwalifikowanych pracowników.

„Będąc zatrudnionym na stałą umowę, ryzykuje się, że rok w rok będzie się robić ciągle to samo. Nie chcę spędzić całego życia, na przykład montując tablice rozdzielcze, mój żądny wrażeń duch sprawiłby, że przy takim zadaniu nudziłbym się. W firmie Viktech otrzymuję szeroki wybór ofert i mogę wybierać takie, które stanowić będą dla mnie wyzwanie. Dla mnie jest to ważny element życia zawodowego” – mówi Emad Bielawska.

Ponadto w jego aktualnym miejscu pracy, firmie DS Stålkonstruktion w miejscowości Hobro, czeka na niego wiele nowych wyzwań.

W tej firmie jako doświadczony elektryk od 2020 roku pracuje przy montażu i utrzymaniu należącego do przedsiębiorstwa parku maszyn.

A Martin Rasmussen, konsultant firmy Viktech, nie ma cienia wątpliwości, że to właśnie Emad jest właściwą osobą do pracy w firmie DS Stålkonstruktion.

Emad Bielawska og Martin Rasmussen.jpgEmad Bielawska og Martin Rasmussen.jpgEmad Bielawska og Martin Rasmussen.jpgEmad Bielawska og Martin Rasmussen.jpgEmad Bielawska og Martin Rasmussen.jpgEmad Bielawska og Martin Rasmussen.jpg

„Zazwyczaj nasi elektrycy pracują na budowach, gdzie spotykają się z konkretnymi zadaniami. W DS Stål jest jednak inaczej, zadania do wykonania zmieniają się z dnia na dzień. Wymagają one osoby o szerokim wachlarzu umiejętności, która nie obawia się wykroczenia poza swój zakres doświadczenia. I Emad Bielawska takimi właśnie cechami dysponuje. Nigdy się nie boi podjąć nowego zadania” – mówi Martin Rasmussen. 

Ostatnią kroplą był kiepski przełożony

Również brak nowych wyzwań wpłynął na decyzję Emada Bielawskiego o rezygnacji z posady elektryka w firmie, w której pracował do roku 2016.

Zanim znalazł zatrudnienie w firmie Viktech, Emad Bielawska pracował dla różnych przedsiębiorstw obsługujących instalacje elektryczne, a nawet rozpoczął swoją działalność polegającą na imporcie i eksporcie podzespołów elektronicznych.

Emad Bielawska chciałby dobrze dogadywać się ze współpracownikami, ponadto ważna dla niego jest możliwość pracy w firmie o dobrej atmosferze.

W jednym z poprzednich miejsc pracy miał przełożonego, z którym trudno mu się współpracowało, i z tego powodu zdecydował się szukać swoich szans gdzieś indziej.

W tamtym momencie firma Viktech zatrudniała między 10 a 15 elektryków i po krótkiej rozmowie z nimi Emad Bielawska zdecydował się ubiegać o zatrudnienie w Viktech. Ani razu nie musiał żałować tej decyzji.

„Uwielbiam pracę dla firmy Viktech, a w szczególności wszystkie możliwości, jakie ta praca przede mną otwiera. Podczas trzech lat pracowania dla firmy Viktech tylko przez dwa dni nie miałem co robić. Dlatego uważam, że praca dla Viktech daje większą pewność niż praca na stałą umowę, którą można stracić z dnia na dzień. Przez cały czas mam pewność, że trafią mi się kolejne propozycje pracy. Gdy w piątek kończę pracę w jednej firmie, mam praktycznie całkowitą pewność, że otrzymam kolejną ofertę pracy, którą będę mógł podjąć już od poniedziałku” – mówi Emad Bielawska.

Silna współpraca gwarancją sukcesu

W ciągu trzech lat, przez które Emad Bielawska pracował dla Viktech, tylko raz zdarzyło się, że znalazł się w miejscu pracy, w którym nie miał ochoty pracować.

Przytaczając jego własne słowa, „nie widział możliwości pracy z tymi ludźmi” i zdecydował się coś z tym zrobić.

„Zadzwoniłem do Martina (Rasmussena, konsultanta w firmie Viktech) i powiedziałem: Nie mogę pracować dla tej firmy. Czy mógłbyś mnie przydzielić do jakiegoś innego miejsca?” Martin odpowiedział: „Daj mi pięć dni i znajdę Ci inne zajęcie”. Przydzielenie mnie do innej pracy odbyło się niezwykle sprawnie i wywołało u mnie pozytywne przekonanie o prawdziwej sile naszej współpracy. Martin doskonale się sprawdza w organizowaniu dla mnie pracy i jestem mu za to dozgonnie wdzięczny” – mówi Emad.

Emad Bielawska på arbejde.jpgEmad Bielawska på arbejde.jpgEmad Bielawska på arbejde.jpgEmad Bielawska på arbejde.jpgEmad Bielawska på arbejde.jpgEmad Bielawska på arbejde.jpg

Martin Rasmussen również pamięta to zdarzenie, a ponieważ Emad Bielawska jest tak niezawodnym pracownikiem, który nigdy się na nic nie skarżył, Martin wiedział, że w tej sytuacji trzeba było coś zrobić.

„Zadowoleni klienci są podstawą funkcjonowania firmy Viktech, ale nasz sukces w równej mierze polega na zadowoleniu naszych pracowników. Zaczniemy ich tracić, jeżeli nie będziemy usilnie dbać o ich satysfakcję. A zbyt wysoka rotacja pracowników sprawi, że trudno będzie nam znaleźć właściwych ludzi do pracy przy wyspecjalizowanych zadaniach u naszych klientów” – mówi Martin Rasmussen.

Obecnie Emad Bielawska nie mógłby być szczęśliwszy. Czuje, że również DS Stål, jego aktualny zleceniodawca, ma o nim dobre zdanie.

Na ten moment nie wie, gdzie będzie układał przewody w przyszłości. I bardzo mu to odpowiada.

„Ani trochę nie tęsknię za stałym zatrudnieniem. Jest zgoła przeciwnie. Podoba mi się to, że nie wiem, przy czym albo z kim będę jutro pracować. Postrzegam siebie jako osobę o pozytywnym nastawieniu i lubię zawierać nowe znajomości. A w firmie Viktech mam ku temu sporo okazji” – dodaje.

Pracujący w firmie Viktech Emad Bielawska cały czas może w pracy stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Zostań częścią zespołu Viktech

Czy w swojej pracy odczuwasz brak różnorodności i lubisz poznawać nowych ludzi? Jeżeli tak, może chciałbyś pracować dla firmy Viktech?

Zarejestruj się w naszej bazie – skontaktujemy się najwcześniej, jak to możliwe i przedstawimy Ci dostępne oferty.

Tak, wyrażam zgodę na kontakt.

Powiązane

Wiadomości

Zobacz wszystkie wiadomości

Wolne miejsca pracy

Niestety na chwilę obecną nie mamy żadnych wakatów na tym obszarze. Mimo to zapraszamy do kontaktu telefonicznego 70209043 ponieważna bieżąco poszukujemy wykfalifikowanych pracowników.

.
© 2020 Viktech. All Rights Reserved. Click here to read our privacy policy
Stempel
Top