.
.
.
.
.
.
.
02.02.2018
.

To jakby być zatrudnionym na stałe

Pracując w Viktech, pracujesz tak, jakbyś był zatrudniony na stałe. W pracy mam kolegów, dobre warunki i pewność zatrudnienia. Spróbowałem pracy w ten sposób po raz pierwszy.

Medarbejder Jacob JacobsenMedarbejder Jacob JacobsenMedarbejder Jacob JacobsenMedarbejder Jacob JacobsenMedarbejder Jacob JacobsenMedarbejder Jacob Jacobsen

Jacob Jacobsen jest doświadczonym stolarzem. Pracował już w wielu agencjach pracy tymczasowej, zanim w marcu 2019 roku dołączył do firmy Viktech.

„Pewnego dnia skontaktował się ze mną pracownik Viktech. Trafił na moje CV i chciał się ze mną spotkać. Bardzo pożądany był pracownik mający tyle lat doświadczenia, co ja” – mówi Jacob Jacobsen. Ponieważ mieszka z rodziną w Brovst, jest on zatrudniony w biurze Viktech w Aalborgu.

Od marca Jacob prawie bez przerwy wykonywał zlecenia dla firmy. Jego pierwsza praca była w miejscowości Svenstrup, w której wykańczał sufity w 29 mieszkaniach pod wynajem. Kolejne zlecenie było w Nørresundby – sufity dla nowych kwater studenckich – a obecnie pracuje znowu w Svenstrup, gdzie uczestniczy w dużej inwestycji dla branży restauracyjnej.

„Bardzo lubię wszechstronność oferowanych prac, a poza tym po raz pierwszy mogę wykonywać zlecenia jedno zaraz po drugim. Wcześniej po zakończeniu inwestycji czy projektu nie miałem co robić. Zdarzało się, że byłem zatrudniony jedynie na tydzień. Ale teraz Micky, mój osobisty opiekun w firmie Viktech, dba o to, aby zawsze czekała na mnie kolejna praca” – dodaje Jacob.

Tu nie ma „obrotowych drzwi”

Praca w taki sposób zmieniła punkt widzenia Jacoba. Od konieczności wyglądania kolejnych zleceń po zakończeniu bieżącej pracy do znalezienia pewności zatrudnienia i ufania konsultantowi, który dobiera i planuje kolejne prace – Jacob może płynnie przechodzić od zlecenia i projektu prosto do kolejnej, często odmiennej pracy.

A od momentu rozpoczęcia pracy w Viktech Jacob nigdy nie narzekał na brak pochwał. Jego wieloletnie doświadczenie w pracach stolarskich na pewno było pomocne, ale doceniano także jego zaangażowanie i gotowość do pracy. 

Medarbejder Jacob Jacobsen2Medarbejder Jacob Jacobsen2Medarbejder Jacob Jacobsen2Medarbejder Jacob Jacobsen2Medarbejder Jacob Jacobsen2Medarbejder Jacob Jacobsen2

„Zarówno klienci, jak i firma Viktech wielokrotnie mnie chwalili. Faktycznie zacząłem myśleć niezależnie i często sam przejmuję inicjatywę. Unikam czekania, aż ktoś inny coś zrobi. Lubię sprawiać, że moje działania pomagają ukończyć pracę. Z takim podejściem można daleko zajść” – mówi Jacob.

Elastyczne warunki

Praca w firmie Viktech oznacza wiele korzyści. Jacob najbardziej docenia elastyczne warunki pracy. Pracując u kilku klientów, Jacob decydował się na wcześniejsze zaczynanie i późniejsze kończenie pracy, aby skrócić tydzień roboczy do czterech dni. Nikomu to nie przeszkadza, o ile pracuje w 37-godzinnym wymiarze pracy. Dla ojca trojga dzieci taka możliwość jest na wagę złota.

Viktech konsulent Micky Malling og medarbejder Jacob JacobsenViktech konsulent Micky Malling og medarbejder Jacob JacobsenViktech konsulent Micky Malling og medarbejder Jacob JacobsenViktech konsulent Micky Malling og medarbejder Jacob JacobsenViktech konsulent Micky Malling og medarbejder Jacob JacobsenViktech konsulent Micky Malling og medarbejder Jacob Jacobsen

Wszystkie narzędzia i wyposażenie

Współpraca z firmą Viktech niesie wiele korzyści również dla klientów. Jacob w szczególności podkreśla wygodę dostarczania przez Viktech wszystkich narzędzi, sprzętu i odzieży dla pracowników.

Jeżeli na przykład prowadzisz nową firmę, zamrożenie pieniędzy w zakup narzędzi bez pewności, że jeszcze kiedykolwiek się przydadzą może zniwelować cały zysk ze zlecenia.

Co więcej, stały konsultant w Viktech to korzyść zarówno dla pracowników, jak i klientów. Konsultant stanowi niezmienny punkt kontaktu, który pamięta o wszystkich ustaleniach. W przypadku Jacoba Micky Malling jest odpowiedzialny za projekty stolarskie i wykończeniowe na terenie Jutlandii Północnej.

Czy chciałbyś pracować dla firmy, w której będziesz pracownikiem na stałe, a nie tymczasowo? Gdzie otrzymasz odzież roboczą i wszelkie wymagane narzędzia? Gdzie masz stałego opiekuna, który dołoży wszelkich starań, aby pod koniec aktualnego zlecenia czekał na Ciebie nowy projekt?

Viktech stale szuka utalentowanych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy chcieliby pracować w elastycznej formie w miejscu, w którym poznają mnóstwo nowych ludzi i będą mogli sprawdzić się w wielu różnych zadaniach. Oczywiście decyzje możesz podejmować samodzielnie i przyjmować lub odrzucać otrzymane oferty.

Czy to brzmi dla Ciebie interesująco? Jeżeli tak, jeszcze dzisiaj zarejestruj się w naszej bazie danych: 

Zostań pracownikiem

Powiązane

Wiadomości

Zobacz wszystkie wiadomości

Wolne miejsca pracy

Niestety na chwilę obecną nie mamy żadnych wakatów na tym obszarze. Mimo to zapraszamy do kontaktu telefonicznego 70209043 ponieważna bieżąco poszukujemy wykfalifikowanych pracowników.

.
"Error parsing XSLT file: NbrevssektionSub.xslt
© 2019 Viktech. All Rights Reserved. Click here to read our privacy policy
Stempel
Top